Rüyada Kanser Olmak, Olduğunu Görmek?

0
1043
Ayşe P. sordu 2 sene önce

Merhaba, rüyada kanser olmak ya da birinin kanser olduğunu görmek, öğrenmek ne anlama gelir? Sıklıkla rüya gören biri değilim ama gece uyurken kanser olduğumu öğrendim ve ardından kanser olduğumu gördüm. Tedavi süreci vb işlemler hakkında konuşurken birden kan ter içinde uyandım.

Biliyorum belki saçma gelecek ama bu tür rüyalar gören kişilerin yorumları belki korkularımın yersiz olduğunu gösterecektir diye sormak istedim.

7 Yanıt
ilhan Staff yanıtladı 2 sene önce

Merhaba, rüyanızda kanser olmak ya da bir yakınınızın rüyada kanser olduğunu görmek hastalığa yakalanma riskinizi artırmaz. Bu durumun gerçeklik ile bir ilgisi olup olmadığı konusunda net bir cevap verilemez. Diğer gördüğünüz rüyaların gerçekleşme olasılığını kendiniz hesaplayıp kendi rüya tabiri yorumunuzu buraya yazabilirsiniz dilerseniz.

Dolayısıyla rüyada kanser tedavisi olduğunu görmek hastalığı iyileştirmiyorsa, kanser olmak da sizi hasta etmeyecektir diye düşünüyorum. Bu konu bilimden ve sağlıktan daha farklı bir alana taştığı için yoruma oldukça ucu açık.

AysunDurmus yanıtladı 2 sene önce

Buranın bilimsel bir site olduğunu düşünüyorum, rüyalar da bilimsel olabilir de bi yere kadar, rüya tabirleri sitesini araştırsanız daha iyi olcak

YİVVİ yanıtladı 2 sene önce

Ben de merak ettim "Rüyada kanser görmek ne demek?" diye araştırdım, ama kanserden alakasız bişeyler çıktı, birileri arkanızdan konuşuyormuş 😀

Ayrıca bu aralar kanseri çok mu düşünüyorsunuz?

Yılka yanıtladı 2 sene önce

maşallah rüya tabirleri sitesini geçtim, haber sitelerinde bile kanserle alakalı bi sürü paylaşım var, çok ilginç

Dilara C. yanıtladı 2 sene önce

Ben de rüyamda kanser olmuşum, rüyanın sonunda da tedavi olduğumu gördüm. İlginç bir rüyaydı 🙁

Bu soruyu yanıtlayabilir misiniz? Yardımcı olmak için birkaç dakikanızı ayırın.