Hakkımızda

Merhabalar, öncelikle hoş geldiniz.

Platformumuz, kanser hastalığı ve yakın türdeki diğer hastalık ve rahatsızlıklar ile ilgili olarak ziyaretçileri bilgilendirme amacıyla kurulmuştur. Platformumuzda yayınlanan makaleler editörlerimiz tarafından ilgili konular hakkında içerik yayınlayan diğer otoriter kaynakların incelenmesi ve araştırılması sonucunda yazılmaktadır. Kaynaklar araştırılırken Türkçe kaynaklar olduğu gibi yabancı kaynaklardan da faydalanılmaktadır.

Platformumuzu ziyaret eden kullanıcılar merak ettikleri bir çok konuda bilgi alabilecekleri gibi, platformumuzda bulamadıkları bilgiler hakkında sorular sorabilmekte, diğer ziyaretçiler ile fikir paylaşabilecek tartışma ortamları yaratabilmektedir.

Platformumuz üzerinde yayınlanan makaleler, Doktorlar tarafından hazırlanmamaktadır. (Doktorlar tarafından hazırlanan makaleler, makale bilgi alanında ayrıca belirtilmiştir/belirtilecektir.)

Platformumuz her ne kadar kanser hastalarına ve yakınlarına yardımcı olmayı amaç edinmişse de, bu işleyişi geliştirmek ve yayın hayatına devam edebilmek adına reklam geliri modeli uygulamaktadır. Platformda kullanılan reklam modelleri Gizlilik Politikası sayfamızda açıklanmıştır.

Katkıda bulunan herkese teşekkür eder, sağlıklı huzur dolu bir yaşam dileriz.